Dla juniora i seniora – ferie w Muzeum Medycyny i Farmacji Śląskiego Uniwersytetu Medycznego

Serdecznie zapraszamy do Muzeum Medycyny i Farmacji SUM, gdzie w ramach aktywnego zwiedzania ekspozycji oraz udziału w zabawie muzealnej p.t. : „Medycyna i Farmacja od kuchni”, uczestnicy wykonają zadanie polegające na odszukaniu niezwiązanych tematycznie z ekspozycją utensyliów kuchennych typu: czajnik, garnki, foremki do ciast, itp. Dowiemy się czy lekarze używają widelców podczas operacji?

Zabawa muzealna odbywa się 21 i 23 stycznia i w godzinach 10:00-13:00.

W tym roku podczas ferii, mamy podwójną okazję do świętowania, ponieważ już za tydzień przypadają obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka.
Z tej okazji 21 stycznia w godzinach 9:00-13:00 na seniorów czekać będzie w Muzeum SUM wiele atrakcji: bezpłatne zwiedzanie, pomiary ciśnienia, glikemii, porady specjalistów i inne.