Wirtualna galeria prac uczestników zabawy muzealnej on-line

W związku z zakończeniem zabawy muzealnej on-line, z ogromną przyjemnością prezentujemy Państwu nadesłane przez uczestników prace plastyczne w tematyce „Portret wroga czyli jak wygląda wirus?” oraz „Pokonaj wirusa czyli moje sposoby walki”.

Prezentowane prace doskonale odzwierciedlają zarówno wyobrażenie wirusa, jak i sposoby walki z „niewidzialnym” wrogiem ludzkości. Barwnie opowiedziane historie nagrodzone zostaną miłym upominkiem ufundowanym przez Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach oraz bezpłatnym zwiedzaniem Muzeum Medycyny i Farmacji SUM po ponownym otwarciu obiektu dla zwiedzających.

Wszystkim uczestnikom raz jeszcze dziękujemy za podjęcie wyzwania „Zostań w domu z Muzeum SUM” i udział w zabawie muzealnej on-line.